Opublikowany: pon, Maj 27th, 2019

Wędrowcy zapraszają na Pieszą Pielgrzymkę z Lubina do Gietrzwałdu

Przed nami dwa ostatnie spotkania organizacyjne I Pieszej Pielgrzymki z Lubina do Gietrzwałdu 29 maja (środa) i 3 czerwca (poniedziałek) w siedzibie Wędrowca w Lubinie przy ul. Skłodowskiej 14/4. Na spotkaniach istnieje możliwość zapisów.

Zgłoszenia dotyczą całej wyprawy na Pielgrzymkę z Lubina do Gietrzwałdu (520 km – 200 zł) lub jej 3 etapy (Lubin – Licheń – Obory – Gietrzwałd) oraz poszczególne dni – (15 zł).

Zostaną również przedstawione wszelkie informacje związane z Pielgrzymką (gotowość duchowa, bagażowa, noclegi, wyżywienie, transport oraz akcesoria pielgrzymie, krzyż, znaczek, śpiewnik itd.).

Spotkania nie są zobowiązujące do wzięcia udziału w Pielgrzymce. Zapisy i informacje na www.pielgrzymkagietrzwald.pl lub tel. 605447383 (Piotr Socha). Informacje, zdjęcia i o tym jak przygotować się do pielgrzymki na:
Z Lubina do Gietrzwałdu

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..