Opublikowany: nie, Lut 25th, 2018

Wasiak: Cieszę się, że dostałam szansę

W 20. kolejki PGNiG Superligi Kobiet piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin podejmowały KPR Ruch Chorzów. Miedziowe pokonały niżej notowane rywalki 26:22 (14:12).
Miedziowe do meczu z Ruchem przystąpiły bez nominalnej kołowej. Kontuzjowane są dwie zawodniczki na tej pozycji: Jovana Milojević i Zuzanna Ważna. W meczu z Ruchem na tej pozycji zagrała Agata Wasiak, która została wybrana MVP spotkania – Czułam się dobrze na parkiecie. Niestety w naszym składzie zabrakło Zuzi Ważnej i Jovany Milojević. Cieszę się, że dostałam szansę i ją wykorzystałam. Przykro mi, że kosztem dziewczyn, ale mam nadzieję, że niedługo dojdą już do siebie i do nas dołączą, bo ich brak to duża starta dla nas. Jeśli chodzi o mnie to mecz z Ruchem był meczem, gdzie zagrałam całe sześćdziesiąt minut i był to chyba mój najlepszy mecz w barwach Zagłębia – powiedziała Agata Wasiak.

Chorzowianki, pomimo przegranej pozostawiły po sobie dobre wrażenie. Zawodniczki Ruchu wykazały się walecznością i dobrą grą w obronie – Zagłębie ten mecz kontrolowało i Zagłębie wygrało spokojnie, zasłużenie. Ja cieszę się z tych rzeczy w defensywie, które udało się zrealizować. Niektóre z dziewczyn z Zagłębia udało nam się zaskoczyć pewnymi zachowaniami na parkiecie, z tego brały się u nas udane interwencje w obronie i dla mnie to jest jedyny plus – podsumował Jarosław Knopik, szkoleniowiec Ruchu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..