WARSZAWA. Lubinianie spotkali się z gwiazdami polskiej piłki!

RozmiarW minionym tygodniu do Lubina z Warszawy przyjechali przedstawiciele firmy Nike Poland. Od dziś zawodnicy Górnika Lubin na co dzień grający w Playarena Lubin.pl przebywają natomiast w stolicy, gdzie z bliska przyglądają się zgrupowaniu reprezentacji Polski przed jutrzejszym meczem z Szkocją.

Wizyta przedstawicieli Nike Poland była nagrodą dla najaktywniejszej drużyny Pucharu Wintertoto – Górnika Lubin, którego zawodnicy z tej okazji zostali obdarowali przez jedną z największych marek odzieżowych na świecie. Górnik Lubin od listopada w naszych rozgrywkach rozegrał już ponad 50 spotkań, co biorąc pod uwagę okres, w którym udało im się tego dokonać robi wrażenie.
– Jesteśmy w szoku. Nie spodziewaliśmy się aż tylu atrakcji. W dniu dzisiejszym odbyliśmy 45-minutowy trening z Stefanem Majewskim, a następnie graliśmy w „dziadka” z reprezentantami Polski. Jesteśmy w szoku.  Jest fantastycznie! – mówi Karol Rozmiarek, zawodnik Górnika Lubin
W związku z pobytem na zgrupowaniu reprezentacji, zawodnicy Górnika Lubin mieli okazje spotkać się dzisiaj z reprezentantami naszego kraju a wśród nich gwiazdą polskiej piłki – Robertem Lewandowskim, który „pochwalił” się na jednym z portali społecznościowych zdjęciem z zawodnikiem Górnika – Karolem Rozmiarkiem.

fot. Facebook Robert Lewandowski/Sławomir Banasiak

Dodaj komentarz