Warkot silników w sercu miasta

Klasyczne auta, youngtimery, ale i motocykle zawitają a najbliższą niedzielę na legnicki rynek. Na imprezę, która z pewnością przypadnie do gustu fanom motoryzacji zaprasza Stowarzyszenie Legnickie Klasyki.

To będzie święto wszystkich miłośników klasycznych samochodów, także ich właścicieli. Już w niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 13 w ramach inauguracji sezonu 2018 w sercu Legnicy pojawią się klasyki, youngtimery i motocykle. Jak zapowiadają organizatorzy, będą też atrakcje dla najmłodszych – dwa darmowe dmuchańce, duża zjeżdżalnia i zamek-skakaniec.

Posiadacze automobili mogą przyłączyć się do grupy i zaprezentować swoje cacko w rynku. Chęć wzięcia udziału w wydarzeniu wciąż można zgłaszać za pośrednictwem portalu Facebook (na profilu LegnickieKlasykiNocą znajdą regulamin i kartę zgłoszeniową). Będzie to możliwe także w dniu imprezy, między godz. 13 a 14. Szczegółowych informacji udziela prezes stowarzyszenia Mateusz Kubranowicz (tel. 886 515 555), także drogą elektroniczną: legnickieklasyki@wp.pl.

Program niedzielnej imprezy:
*godz. 13–14 – przyjazd uczestników,
*godz. 14–16 – prezentacja pojazdów, dyskusje motoryzacyjne,
*godz. 16-16.30 – wręczenie pucharów: dla najstarszego auta, dla najbardziej oryginalnego pojazdu, dla najdzielniejszego pojazdu (przebycie najdłuższej drogi na zlot) i nagrody specjalnej prezydenta Legnicy,
*godz. 16.30–18 – dalsze prezentacje, integracja uczestników,
*godz. 18 – zakończenie zlotu i wyjazd uczestników.

Dodaj komentarz