W hołdzie Lennonowi

Jak co roku w okolicach 8 grudnia, kiedy przypada rocznica śmierci Johna Lennona, na scenie lubińskiego Klubu pod Muzami zabrzmią utwory Beatlesów, w wykonaniu zespołu The Liverpool.

Koncert odbędzie się 17 grudnia o godzinie 19. Bilety już trafiły do sprzedaży, a kosztują 20 zł. W dniu imprezy trzeba będzie za nie zapłacić 25 zł.

Grupa The Liverpool powstała w 1999 r. w Lubinie i od razu sięgnęła po nagrodę na I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę The Beatles, by zaraz potem ruszyć z koncertami w Polskę.

We wrześniu 2000 r. do zespołu dołączyli Waldek Siarkiewicz i Sebastian Walczak, zastąpiony później przez Wojtka Obajdę.

The Liverpool to czterech wyjątkowo energetycznych mężczyzn oddanych muzyce. Ich żywiołowe wykonania legendarnych utworów to dla publiczności masa frajdy i dobrej zabawy z przytupem.

Oprócz hołdu dla The Beatles, w repertuarze polskiej fantastycznej czwórki znajdują się covery The Rolling Stones, Jimiego Hendrixa, a także Czerwonych Gitar, Perfectu, Lady Pank i Dżemu oraz inne hity szalonych lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

17 grudnia na scenie Klubu pod Muzami zespół wystąpi w składzie: Andrzej Górecki (gitara, wokal), Waldemar Siarkiewicz (gitara, wokal), Krzysztof Bińkowski (bas), Wojciech Obajda (perkusja, wokal).

Dodaj komentarz

*

code