Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu

Kierowcy mogą się spodziewać dziś utrudnień w ruchu. To z powodu trzeciego etapu kolarskiego wyścigu “Bałtyk-Karkonosze Tour”, który przejedzie ulicami kilkunastu miejscowości naszego regionu.

Blisko 165-kilometrowy etap wiedzie z Kożuchowa (powiat nowosolski) do Kowar (powiat jeleniogórski). Najwcześniej około godz. 14:25 cykliści powinni pojawić się w okolicach Przemkowa, a następnie przejadą przez Chocianów, Chojnów, Złotoryję i Świerzawę, która będzie ostatnim miastem naszego regionu znajdującą się na trasie wyścigu.

W związku z tym, w wymienionych wyżej miastach, a także w mniejszych miejscowościach pomiędzy nimi będzie utrudniony przejazd dla pojazdów. Na poszczególnych odcinkach będą stały patrole policji, strażacy z jednostek OSP oraz strażnicy miejscy, którzy czasowo będą wstrzymywali ruch na drogach.

Poniżej tabelka, na której są podane szacunkowe godziny przejazdu kolarzy.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..