Opublikowany: sob, Cze 6th, 2020

Ulicą Limanowskiego pędziła Skoda… (FOTO, WIDEO)

Rozpędzona Skoda uderzyła w słup energetyczny przy ul. Limanowskiego w Jaworze. Wcześniej auto „skosiło” kilka słupków bezpieczeństwa przy przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 22.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą kobieta straciła panowanie nad pojazdem, z dużą prędkością zjechała na chodnik i uderzyła w słup energetyczny. Z auta zaczął wydobywać się dym, a kierująca oddaliła się od pojazdu. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli pojazd, natomiast funkcjonariusze zatrzymali sprawczynię zdarzenia. Ze względu na ewentualne obrażenia wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Hospitalizacja nie była konieczna. Nie jest wykluczone, że kierująca była pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. Słup z latarnią został złamany i „wisiał” na linach. Przejazd ul. Limanowskiego został na noc zablokowany do czasu wymiany słupa.

Galeria zdjęć:

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..