Opublikowany: wt, Mar 17th, 2020

Uderzył w twarz i okradł z pieniędzy

Nawet 12 lat za kratami może spędzić 19-latek, którego zatrzymali złotoryjscy kryminalni. Mężczyzna jest podejrzany o rozbój. Sprawca swoją ofiarę miał najpierw uderzyć w twarz, a następnie ukraść mu pieniądze. 

Do zdarzenia doszło w minioną środę w godzinach nocnych. Wtedy też do złotoryjskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił dyżurnego o tym, co go chwilę wcześniej spotkało. 

– Twierdził, że został uderzony w twarz i doprowadzony do stanu bezbronności, a następnie okradziony z pieniędzy w kwocie 400 złotych – informuje posterunkowy Martyna Pitera z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. 

Na podstawie zgromadzonych informacji funkcjonariuszom pionu kryminalnego udało się zatrzymać podejrzanego o ten czyn 19-latka.

– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut rozboju, za który zgodnie z przepisami grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje policjantka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..