Opublikowany: śr, Paź 23rd, 2019

Uderzył, bo bronił… cukierków

22-latek miał apetyt i… rozmach! Wszedł do jednego z legnickich sklepów i ukradł słodycze warte ok. 33 tys. zł. Gdy zauważyła go obsługa, nie zamierzał oddać łupu. Uderzył pracownika i groził mu. Odpowiedzialności jednak nie uniknie.

Legniccy policjanci zostali wezwani do sklepu, gdzie miało dojść do kradzieży rozbójniczej.

– Jak się okazało 22-letni mieszkaniec Legnicy dokonał kradzieży słodyczy, jednak został zauważony przez obsługę. Sprawca w celu utrzymania przy sobie skradzionego towaru, uderzył pracownika sklepu i groził mu. Jego łupem padły batony i cukierki na łączną kwotę około 33 zł – informuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

– Prokuratura Rejonowa w Legnicy na wniosek Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – dodaje sierż. szt. Tersa.

22-letniemu amatorowi słodyczy grozi teraz odsiadka. Może trafić za kraty nawet na trzy lata.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..