Opublikowany: czw, Lis 2nd, 2017

Uczniowie z Prochowic zbierają krew dla koleżanki

12-letnia Anastazja Kiljańska jest chora na białaczkę, ale w jej walkę z nowotworem postanowili włączyć się koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Prochowicach. Pomóc możesz także ty!

12-letnia prochowiczanka choruje na białaczkę, obecnie jest w trakcie chemioterapii. Stąd inicjatywa miejscowej szkoły, by wesprzeć uczennicę w najtrudniejszym okresie jej życia.

– Organizujemy zbiórkę krwi dla Anastazji. Chętnych do pomocy dziewczynce prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas SP nr 1 i wpisywanie na listy zgłoszeniowe – apelują przedstawiciele placówki.

Każdy, kto chce wspomóc prochowiczankę będzie mógł oddać krew 18 listopada w siedzibie SP nr 1 w Prochowicach. Rejestracja od godz. 10 do 13. Potencjalni dawcy muszą mieć przy sobie dowód osobisty. Jeśli możesz – przyjdź i wesprzyj tę szczytną inicjatywę. Być może to właśnie twoje poświęcenie okaże się zbawienne dla Anastazji, która dziś walczy o życie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..