Opublikowany: wt, Lis 12th, 2019

Tysiące porcji narkotyków w garażu

Nawet 10 lat za kratami może spędzić głogowianin, którego policjanci zatrzymali za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na nielegalne używki funkcjonariusze natknęli się w garażu, z którego korzystał.

32-letni głogowianin został już tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu jednak nawet 10-letnia odsiadka.

– Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali 32-letniego mężczyznę. W użyczonym mu garażu policjanci ujawnili znaczne ilości substancji odurzających i psychotropowych – wylicza Bogdan Kaleta, rzecznik prasowy KPP w Głogowie.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli 2,3 tys. porcji marihuany i 149 porcji amfetaminy. Nie umknęły im również przedmioty służące do dystrybucji narkotyków, jak wagi elektroniczne.

– 32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu mężczyzna został zatrzymany w areszcie śledczym na okres 3 miesięcy – dodaje podinsp. Kaleta.

Głogowianinowi za posiadanie znacznych ilości narkotyków może spędzić najbliższych 10 lat za kratami. O jego losie zdecyduje sąd.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..