LUBIN. Turniej piłki ręcznej

Handball_the_ball

W piątek rozpoczęły się zmagania w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorek. Turniej odbywa się w Lubinie, a na drodze Zagłębia stoją ekipy z Żor i Szczecina.

Zagłębie wygrywając w rozgrywkach dolnego śląska zapewniło sobie udział oraz organizację rozgrywek ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski. W decydującym meczu lubinianki pokonały na wyjeździe KPR Kobierzyce 24:32. W przypadku wygranej w ćwierćfinale pomarańczowe zapewnią sobie organizację turnieju półfinałowego.

Mecz otwarcia odbył się w piątek (7 lutego) o godzinie 15:15. Podopieczne Beaty Miazgi zmierzyły się z drużyną MTS Żory. W sobotę (8 lutego) o godzinie 13:00 odbędzie się również jeden mecz. Tym razem na parkiecie zabraknie pomarańczowych, a naprzeciw siebie staną MKS Kusy Szczecin i MTS Żory. Turniej ćwierćfinałowy zakończy się niedzielnym meczem o godzinie 12:00 (9 lutego), w którym spotkają się MKS Zagłębie Lubin i MKS Kusy Szczecin. Wszystkie mecze odbędą się na hali RCS Lubin przy ul. K.E.N. 17b. Zapraszamy wszystkich kibiców Zagłębia bardzo serdecznie!

INFORMACJE:

Co? Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek

Kiedy? Piątek – niedziela / 7-9 lutego

Gdzie? Hala RCS Lubin przy ul. K.E.N. 17b

ROZKŁADÓWKA:

Piątek / 15:15 MKS Zagłębie Lubin – MTS Żory

Sobota / 13:00 MKS Kusy Szczecin – MTS Żory

Niedziela / 12:00 MKS Zagłębie Lubin – MKS Kusy Szczecin

Dodaj komentarz