Trenuj z Qczajem w Lubinie!

Ta informacja powinna ucieszyć przede wszystkim panie, choć nie tylko. Wszystkich fanów ruchu i aktywnego trybu życia zapraszamy na wspólny trening do Hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Poprowadzi go jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce Daniel Kuczaj, bardziej znany jako Qczaj. Warto się pospieszyć ze zgłoszeniem, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Słynny Qczaj, czyli Daniel Kuczaj to trener personalny i kulturysta, który zasłynął dzięki swojej aktywności w sieci. Na YouTube, Facebooku i swoim blogu, w wyjątkowo zabawny sposób zachęca Polaków do ćwiczeń.

Trening odbędzie się w niedzielę 1 grudnia w hali sportowej RCS w Lubinie o godz. 11. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Lubin 2006 oraz Fitarena. Przypomnijmy, że wspólne treningi poprowadzili już w naszym mieście Ewa Chodakowska i koszykarz Marcin Gortat. Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować (poniżej instrukcja). Pamiętajmy, że liczba miejsc jest ograniczona (limit 400 miejsc!).

JAK MOŻNA SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

 1. Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres: qczajwlubinie@fitarena.eu
  Informacje, które muszą znaleźć się w mailu:
  – imię i nazwisko,
  – miasto,
  – numer telefonu.
 2. Poczekaj na email zwrotny.
  W odpowiedzi dostaniesz informację z dalszymi instrukcjami oraz bilet, który zabierzesz ze sobą na wydarzenie. Pamiętaj, bilet jest imienny i w dniu imprezy musisz mieć go ze sobą w formie papierowej.
 3. W dniu wydarzenia zabierz wszystkie potrzebne rzeczy (strój, ręcznik, wodę) i udaj się na RCS Lubin ul. Odrodzenia 28b. Pamiętaj, że będzie dużo ludzi dlatego przyjdź odpowiednio wcześnie.
 4. Przy wejściu na halę okaż bilet wstępu. Bramki zostaną otwarte godz. 10:00. Znajdź miejsce idealne dla siebie. Zrób najlepszy trening w doborowym towarzystwie.

Dodaj komentarz