Tragiczny finał czołówki na DK 12

Jedna osoba nie żyje, dwie są w szpitalu. Do wypadku doszło dziś nad ranem na krajowej „dwunastce” w okolicach Nowego Dworu, gmina Radwanice.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi 31-letni mieszkaniec gminy Gaworzyce jadąc krajową dwunastką w kierunku Przemkowa z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn na łuku drugi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z pojazdem marki Citroen kierowanym przez 59-letniego mieszkańca gminy Przemków – informuje Przemysław Rybikowski z polkowickiej policji. – Niestety, w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca citroena.

Kierujący audi i 37-letni pasażer tego auta zostali przewiezieni do głogowskiego szpitala. Czynności na miejscu wykonują policjanci Wydziału Ruchu Drogowego i Grupy Dochodzeniowo-Śledczej KPP Polkowice. Ruch na drodze jest utrudniony.

Fot. Ilustracyjne

Podziel się
Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Marek pisze:

    W Nowym Dworze, na tym zakręcie zginęło bardzo dużo ludzi, myślę że w tej wsi powinien stać fotoradar, który może uratować kilka bądź kilkadziesiąt ludzkich żyć!

  2. Persen pisze:

    Zakręt jest poza miejscowością. Na ty zakręcie są często wypadki powinien stać tam znak czarny punkt

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..