Trafił do aresztu, a zaczęło się od narkotyków  

Decyzją głogowskiego sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 25-letni mieszkaniec Góry. Został zatrzymany z narkotykami, ale policjanci udowodnili mu jeszcze kradzieże z włamaniem, zniszczenie mienia i uszkodzenie ciała mieszkańca miasta.  

25-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy podczas rutynowego patrolu.

– W trakcie jego przeszukania policjanci znaleźli w jego odzieży woreczki strunowe z marihuaną i metamfetaminą – informuje sierż. Paulina Wiśniewska z KPP w Górze.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, lista jego przewinień jest znacznie dłuższa. Usłyszał już zarzuty za włamania, uszkodzenie ciała jednego z mieszkańców miasta oraz zniszczenia mienia.

– Łączna suma poniesionych przez pokrzywdzonych strat wyniosła ponad 11 tysięcy złotych – dodaje Paulina Wiśniewska.

Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu, a ostatnich czynów dopuścił się w warunkach recydywy. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia, a w warunkach powrotu do przestępstwa kara może zostać zwiększona o połowę.

Fot. Ilustracyjne

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..