Opublikowany: wt, Sie 25th, 2020

Toyota do kasacji (FOTO, WIDEO)

Kierujący Toyotą mężczyzna nie zachował ostrożności na obwodnicy Bolkowa. Zjechał na prawe pobocze, auto zarzuciło i wjechało do rowu po przeciwległej stronie. Kierowca obrażeń nie doznał, za to nowiutka hybryda nadaje się do kasacji.

Do zdarzenia doszło późnym popołudniem w niedzielę. Toyotę wyprzedziło inne auto osobowe, po czym kierujący zjechał na prawe pobocze i zatrzymał się w rowie po przeciwnej stronie. Kierowca Toyoty utrzymywał, że wyprzedzający pojazd zajechał mu drogę. Dzięki uprzejmości świadków zdarzenia jadących z naprzeciwka, funkcjonariusze obejrzeli nagranie z rejestratora, z którego wynikało że wyprzedzający pojazd nie miał wpływu na bezpieczeństwo jazdy Toyoty. Kierowcę ukarano mandatem w kwocie 300 zł. Przez kilkadziesiąt minut ruch w tym miejscu na DK3 odbywał się wahadłowo.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..