Talent w Zagłębiu!

Do zespołu Mistrzyń Polski, Zagłębia Lubin. dołącza Natalia Pankowska, która podpisała kontrakt obowiązujący do 2024 roku.

Natalia Pankowska to młoda, utalentowana zawodniczka, występująca na pozycji obrotowej, więc o miejsce w składzie rywalizować będzie z Joanną Drabik i Jovaną Milojević. 20-letnia kołowa jest wychowanką MKS Brodnca, a w piłkę ręczną zaczęła grać w pierwszej klasie gimnazjum. Od 2017 roku występowała i uczyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Płocku, a ostatni sezon spędziła w KS Kościerzyna, skąd trafiła do Zagłębia Lubin.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Zagłębia. Jest to dla mnie niebywale duża szansa na zdobycie nowego doświadczenia i umiejętności. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu – mówi nowa obrotowa Zagłębia Lubin.

Natalia Pankowska to młodzieżowa reprezentantka Polski. Obecnie z kadrą narodową przebywa na zgrupowaniu przez mistrzostwami Świata do lat 20, które obędą się w Słowenii w dniach 21 czerwca – 3 lipca.

Tym samym zespół mistrzyń Polski domknął kadrę przed nowym sezonem. Wcześniej do Zagłębia trafiły reprezentantki Polski – Barbara Zima, Słowacji – Karin Bujnochova oraz Czech – Jana Sustkova.

Dodaj komentarz

*

code