Szymyślik: Bardzo chcemy ten mecz wygrać

W środę o godzinie 18:00 piłkarze ręczni Zagłębia Lubin w ramach 13. kolejki PGNiG Superligi zmierzą się z Sandra-Spa Pogonią Szczecin. Przed Meczem mikołajkowym rozmawialiśmy z rozgrywającym miedziowych, Mikołajem Szymyślikiem.

Na początek wróćmy do meczu w Zabrzu. Pomimo przegranej zebraliście pochlebne opinie. Niestety za efekty wizualne punktów nie przyznają.

Cieszy fakt, że zagraliśmy naprawdę dobry mecz. Po raz kolejny w końcówce zabrakło nam zimnej głowy i punkty uciekły. Szkoda, bo ciężko pracujemy na treningach i dużo siły zostawiliśmy w tym spotkaniu.

Trzeba przyznać, że sama gra w ostatnich meczach to dobry prognostyk przed środowym meczem z Pogonią.

Wydaje mi się i takie są opinie, że gramy coraz lepiej, więc musimy być dobrej myśli, że cały nasz kolektyw trafi na odpowiednie tory i będziemy wygrywać takie właśnie mecze na styku. Z Pogonią gramy u siebie i innego wyniku jak nasze zwycięstwo nie bierzemy pod uwagę.

Pogoń wygrała ostatnio ważny mecz i do Lubina przyjedzie podbudowana. Jak musimy zagrać, aby zwyciężyć z tym rywalem?

Nie patrzymy na Pogoń. Patrzymy na siebie i bardzo chcemy ten mecz wygrać.

Kibice zapewne życzyli by sobie takiego przebiegu meczu, jak ostatniego naszego starcia w Szczecinie…

Ostatni mecz w Szczecinie wygraliśmy bardzo wysoko. Nie myślimy jednak o tym co było tylko o tym co będzie w środę. W Pogoni doszło też do kilku zmian personalnych i będzie to inne spotkanie niż w zeszłym sezonie.

Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/890

 

Dodaj komentarz

*

code