Opublikowany: wt, Paź 8th, 2019

Szczypiornistki nadrabiają zaległości

W środę o godzinie 18:30 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają zaległy mecz 1. serii z JKS Eurobud Jarosław. Spotkanie odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

W ekipie z Jarosławia grają zawodniczki znane na superligowych parkietach. Katarzyna Kozimur Magdalena Balsam czy Moniky Bancilon to szczypiornistki, które w dużej mierze stanowią o sile JKS-u.

A ten spisuje się nadspodziewanie dobrze. Dość powiedzieć, że ekipa z Jarosławia w trzech meczach odniosła trzy zwycięstwa. JKS ma na rozpisce spotkania z Piłką Ręczną Koszalin, Ruchem Chorzów oraz Startem Elbląg. Z tą ostatnią drużyną najbliższe rywalki Metraco Zagłębia zwyciężyły po rzutach karnych. Dorobek ośmiu punktów daje zespołowi wysokie trzecie miejsce w tabeli – – Oglądałyśmy mecze Jarosławia i jesteśmy dobrze przygotowane do tego meczu. Po ostatniej przerwie na kadrę jesteśmy głodne gry, chcemy grać i chcemy wygrywać – mówi Zuzanna Ważna, obrotowa Metraco Zagłębia Lubin.

Lubinianki mają na swoim koncie sześć punktów, zdobytych w domowych meczach z Piotrcovią Piotrków Trybunalski i Piłką Ręczną Koszalin. W ostatnim meczu Miedziowe pokazały prawdziwy charakter i w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1590

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..