Opublikowany: pt, Wrz 11th, 2020

Szczypiorniści zagrają w Piotrkowie

W drugiej serii PGNiG Superligi Mężczyzn podopiecznych Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa czeka starcie z Piotrkowianinem. Szczypiorniści Zagłębia będą chcieli pójść za ciosem po wygranej na inaugurację.

W pierwszej kolejce Zagłębie odprawiło z kwitkiem zawsze silny MKS Kalisz, a teraz chce pójść za ciosem i wygrać na ciężkim terenie w Piotrkowie Trybunalskim – Musimy nastawić się na to, że wiemy jakie są nasze zadania i wiemy, co chcemy osiągnąć i nie myśleć o tym, że Piotrków to ciężki teren. Musimy wykorzystać swoje mentalne nastawienie i myśleć o mądrej i szybkiej grze – mówi Jarosław Hipner, szkoleniowiec Miedziowych.

Miedziowym w Piotrkowie Trybunalskim nigdy nie grało się łatwo. Teraz lubinianie będą chcieli zainkasować komplet punktów, przełamując rywali. Ostatnie ligowe zwycięstwo Zagłębie w Piotrkowie zanotowało trzy i pół roku temu – Piotrków to jest bardzo ciężki terem, gra się tam bardzo niewygodnie. Sam osobiście tam nigdy nie wygrałem i mam nadzieję, że podobnie jak było w przypadku domowych meczów z Kaliszem, tak i teraz przełamiemy Piotrków na jego parkiecie – mówi Mikołaj Kupiec, rozgrywający Zagłębia.

Na inaugurację nowego sezonu PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie pokonało na własnym parkiecie Energę MKS Kalisz 27:25. Piotrkowianin przegrał natomiast na wyjeździe z Gwardią Opole 29:33.

Niedzielny mecz w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie się o godzinie 17:30.
Transmisja: https://emocje.tv/live/426/piotrkowianin-piotrkow-tryb-mks-zaglebie-lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..