Opublikowany: pt, Gru 6th, 2019

Szczypiorniści poczuli magię Świąt (FOTO)

Piłkarki i piłkarze ręczni Zagłębia Lubin pojawili się dziś na lubińskim Rynku, gdzie rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Obie drużyny Zagłębia Lubin pojawiły się dziś w Rynku i podziwiały wszystkie świąteczne iluminacje. Najpierw szczypiorniści zapraszali na niedzielne swoje spotkanie z Grupą Azoty Tarnów (godz. 16:00), a następnie wszyscy udali się na scenę, gdzie wraz z mieszkańcami zaśpiewali kolędę “Przybieżeli do Betlejem”.

Prym na scenie wiodła skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski, Daria Zawistowska, ale wszyscy przedstawiciele lubińskiej piłki ręcznej spisali się na medal i wspólnie bawili się z mieszkańcami Lubina.

– Dziś naprawdę poczuliśmy magię świąt. Lubiński Rynek wygląda naprawdę wspaniale i zachęcamy wszystkich do przyjścia tutaj, a także na mecze naszych drużyn w hali RCS – mówi Michał Stankiewicz, obrotowy Zagłębia Lubin.

Przypominamy, że cały czas trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Również w sobotę i niedzielę będzie można zrobić tu zakupy czy posłuchać świątecznej muzyki. Dodatkowo ostatniego dnia – 8 grudnia – swoją wizytę zapowiedzieli Moto-Mikołaje.

Szczypiorniści Zagłębia w niedzielę w hali Regionalnego Centrum Sportowego o godzinie 16:00 zagrają mecz w ramach PGNiG Superligi Mężczyzn z Grupą Azoty Tarnów.

Bilety:http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1673

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..