Opublikowany: nie, Wrz 8th, 2019

Szczęście w nieszczęściu (FOTO)

O wielkim szczęściu może mówić kierująca volkswagenem, która w Sichowie, gmina Męcinka, wypadła z drogi i zatrzymała się równolegle do mostu, dokładnie nad potokiem. Mieszkańcy, świadkowie i pracownicy pomocy drogowej ze zdziwieniem komentowali sytuację.

Do kolizji doszło wczoraj. Na trasie Jawor – Złotoryja, w Sichowie, na krętym odcinku w centrum wsi, volkswagen wypadł z drogi. Prawdopodobnie kierująca na moment straciła orientację, zagapiła się i było za późno na jakikolwiek manewr. Pojazd zatrzymał dokładnie nad potokiem. Wyglądało to tak, jakby przeskoczył rzekę. Kierującej  nic poważnego się nie stało, a w zdarzeniu brał udział tylko ten pojazd. Pomoc drogowa nie bardzo była przydatna w takiej sytuacji. Auto nie przeszkadzało w ruchu innych pojazdów i czekało na przyjazd podnośnika, żeby bez dodatkowych uszkodzeń przestawić je w bezpieczne miejsce.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..