SZCZEDRZYKOWICE. Seria podtrzymana, Orkan znów punktuje!

PA3_8210W ósmej kolejce IV ligi dolnośląskiej Orkan Szczedrzykowice wygrał na własnym boisku z AKS-em Strzegom 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Paweł Wyżga oraz Marcin Ogórek.

Gospodarze do meczu przystępowali z chęcią przedłużenia serii pięciu kolejnych meczów bez porażki. Nie wydawało się to jednak łatwe, ponieważ to zespół ze Strzegomia jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Podopieczni Eugeniusza Oleśkiewicza nie zamierzali odpuszczać i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Bramkę na 1:1 skutecznym strzałem z rzutu karnego zdobył Paweł Wyżga. W drugiej połowie losy spotkania rozstrzygnął Marcin Ogórek.

Orkan po ośmiu kolejkach jest na ósmym miejscu w tabeli. Dorobek piłkarzy ze Szczedrzykowic wynosi dwanaście punktów.