Opublikowany: pt, Lis 8th, 2019

Świetlica w Snowidzy po gruntownym liftingu

Rewitalizacja świetlicy wiejskiej w  Snowidzy, gmina Mściwojów, na ostatniej prostej. Od czerwca zamiast imprez kulturalnych słychać było w lokalu warkot wiertarek, stukot młotków i szuranie szpachelek.

Obecnie pomieszczenia zyskały nowe posadzki, ściany zostały wyrównane i pomalowane, wykonano sanitariaty oraz zamontowano system klimatyzacji. Wyremontowany został już parter, a zaplecze kuchenne zyskało nowe wyposażenie.

Zakupiono również stoły i krzesła z przeznaczeniem do pomieszczeń zlokalizowanych na piętrze. Odnowiono elewacje budynku oraz pokrycie dachowe. Roboty objęły również pierwsze piętro obiektu, które od wielu lat nie było użytkowane z uwagi na fatalny stan techniczny. Inwestycja prowadzona jest w ramach dolnośląskiego projektu. Całkowita wartość remontu wynosi 490.882,99 PLN w tym dofinansowanie 347.110,27 PLN.

– Już wkrótce otwarcie – zapowiada wójt Mariusz Foryś.

fot. UG Mściwojów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..