Stwórz kartkę dla Muzy

Centrum Kultury Muza z okazji swojego 50-lecia chce wydać kartkę pocztową. Jej projekt wybierze w konkursie. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu lubińskiego.

– Zaprojektuj kartkę pocztową, odnosząc się do działalności kulturalnej Centrum Kultury Muza – zachęca organizator konkursu.

30 prac zakwalifikowanych wstępnie do druku zostanie umieszczonych w albumie na facebookowym profilu Muzy. Każdy użytkownik serwisu będzie mógł wziąć udział w głosowaniu poprzez polubienie wybranej pracy. Pięć prac z największą liczbą głosów również zostanie nagrodzonych w formie wydrukowanej karty pocztowej. Jury nagrodzi kolejnych pięć prac spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu.

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane w formie kartek pocztowych, które znajdą się w publicznym obiegu. Ze zgłoszony projektów stworzona zostanie również wystawa, którą będzie można obejrzeć w Galerii na Pietrze w lubińskiej Muzie.

Projekty można przynosić do 9 czerwca do recepcji Centrum Kultury Muza, ul. Armii Krajowej 1, w godz. 8-20 z dopiskiem „Konkurs 50 lat CK Muza”. Prace mogą być wykonane dowolną techniką płaską, techniki wypukłe nie będą brane pod uwagę i traktowane jako niezgodne z regulaminem.

źródło: Lubin.pl

Dodaj komentarz

*

code