Opublikowany: wt, Sty 14th, 2020

Strzelnica znów czynna

Od dziś znów można sobie postrzelać – Regionalne Centrum Sportowe ponownie otworzyło dla mieszkańców strzelnicę przy ulicy Baczynowej 3.

– W ubiegłym tygodniu rozstrzygnęliśmy przetarg na wyłonienie nowej firmy, która zapewni kompleksową obsługę naszej strzelnicy. Tym samym, po krótkiej przerwie, ponownie zapraszamy mieszkańców do korzystania z obiektu – zachęca Piotr Midziak, prezes RCS.

Do dyspozycji są 24 stanowiska o różnych odległościach, gdzie jest możliwość strzelania statycznego i dynamicznego z wielu rodzajów broni. Strzelnica kulowa z czterema stanowiskami o długości 50 metrów, strzelnica kulowa z 10 stanowiskami o długości 25 metrów oraz strzelnica pneumatyczna z 10 stanowiskami o długości 10 metrów.

Nowością jest to, że teraz będzie można korzystać zarówno z części pneumatycznej, jak i bojowej.

Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00, a w weekendy od 9.00 do 22.00. Rezerwacje pod numerem telefonu: 783 018 316

Więcej informacji na temat strzelnicy można znaleźć TUTAJ.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..