Opublikowany: śr, Lut 19th, 2020

Strzelał do samochodów, wpadł z marihuaną

Szybkie i skuteczne działanie jaworskich policjantów doprowadziło do zatrzymania mężczyzny, który oddał kilka strzałów z pistoletu na metalowe kulki uszkadzając trzy szyby w aucie zaparkowanym na jednym z jaworskich osiedli. Jak się okazało nie był to jedyny występek 19-latka. 

Podczas czynności przeszukania w pomieszczeniu gospodarczym należącym do mężczyzny jaworscy funkcjonariusze znaleźli nie tylko pistolet na kulki oraz nabój gazowy, lecz także zielono-brunatny susz. W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa, młody mężczyzna został zatrzymany, a ujawnione w jego mieszkaniu przedmioty zabezpieczone.

– W komendzie dokładnie zważono i sprawdzono zabezpieczone środki. Okazało się, że 19-latek posiadał marihuanę. Z  narkotyków tych można by uzyskać niemal 25 porcji handlowych – podaje asp. szt. Ewa Kluczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

19-latek trafił do policyjnego areszt. Usłyszał już zarzuty i za swoje czyny odpowie przed sądem. Za uszkodzenie aut grozi mu do pięciu lat więzienia, a za posiadanie narkotyków – do trzech lat.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..