Opublikowany: pon, Maj 27th, 2019

Strażacki festyn z atrakcjami (FOTO)

Druhowie z Marcinowic w gminie Mściwojów zorganizowali festyn pod hasłem „Pomoc to moc”. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Dzieci mogły poszaleć na dmuchanej zjeżdżalni. Czekały też na nich animacje. Jaworski Klub Strzelecki UR zorganizował ministrzelnicę, na której m.in. można było postrzelać z broni laserowej i wiatrówki. Strażacy przygotowali pokazy i szkolenia na temat bezpiecznego i zdrowego stylu życia.

Na młodzików z Ochotniczej Straży Pożarnej czekało nie lada zadanie – musieli ugasić płonący domek i opatrzyć rannego. Tu znaczącą rolę odegrał pokaźnych rozmiarów pluszowy niedźwiadek.

Na festynie nie zabrakło też strawy dla ciała – golonka po strażacku prezentowała się znakomicie. Dzieci najchętniej korzystały z popcornu, waty cukrowej i owocowych przekąsek, które zostały przygotowane w ramach warsztatów zdrowego żywienia. Podsumowaniem wieczoru była zabawa z DJ-ami.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..