Opublikowany: pon, Wrz 2nd, 2019

Staranował znak i uderzył w słup. Jedna osoba w szpitalu (FOTO)

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z drogą krajową nr 3 w Lubinie. Panowanie nad kierownicą stracił młody kierowca  mitsubishi galant, wskutek czego jego pojazd z impetem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej, wcześniej taranując znak drogowy.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego lubińskiej policji o godz. 9.10. – 18-letni mieszkaniec Ścinawy, jadąc droga krajową nr 3, przy skręcie w lewo w ul. Paderewskiego stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego prowadzony przez niego pojazd najechał na znak drogowy, a następnie uderzył w słup sygnalizacji świetlnej – relacjonuje młodszy aspirant Anna Szajbler z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Samochodem, oprócz kierowcy, podróżowały jeszcze trzy osoby. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala. – Na tę chwilę nie wiemy jeszcze, jakich obrażeń doznała. Od tego też będzie zależało czy zdarzenie to zostanie zaklasyfikowane jako wypadek czy kolizja – dodaje funkcjonariuszka.

Na czas działań służb ratunkowych jeden pas drogi był zablokowany.

.

Fot. Szymon Kwapiński

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..