Sportowa gwiazdka ruszyła (WIDEO)

Zajęcia z nauki pływania, strzelania czy turnieje piłki nożnej. To dla dzieci i młodzieży przygotowało Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Wszystko po to, by zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i dbania o swoją aktywność fizyczną.

Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie zachęca dzieci i młodzież do uprawiania sportu już od wielu lat. Dla najmłodszych mieszkańców miasta przygotowano mnóstwo zajęć tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Do wyboru są zajęcia na ściance wspinaczkowej, lodowisku, czy kręgielni. Przygotowano także turnieje piłki nożnej. Sportową gwiazdkę rozpoczęły zajęcia na basenie.

Dzieci mają podstawy pływania oraz różne zabawy podczas, których mogą nurkować i szukać wszelakich przedmiotów. Ważne jest, że doskonalą swoje umiejętności pływackie pod okiem wykwalifikowanej kadry – informuje Romuald Kujawa, zastępca kierownika ds. organizacji imprez w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie.

Sportowa gwiazdka z Regionalnym Centrum Sportowym, to pomysł na aktywne spędzenie przerwy świątecznej od szkoły wśród dzieci i młodzieży.

Chcieliśmy zafundować dzieciom takie właśnie zajęcia, trochę relaksujące trochę aktywizujące, tak aby mogły fajne spędzić swój wolny czas, a nie tylko siedząc w domu przed komputerem. Mamy piękne obiekty więc warto, żeby z nich korzystano – dodaje Kujawa.

Zajęcia będą prowadzone do 30 grudnia. Nie obowiązują na nie żadne zapisy.
https://www.youtube.com/watch?v=WnW_asG3ixg

Dodaj komentarz

*

code