Opublikowany: pt, Cze 2nd, 2017

Spartakus ma już 10 lat!

Jubileusz Klubu Sportowego Spartakus rozpoczął się już kilka tygodni temu. W hali przy ul. Wiejskiej odbył się mecz z udziałem zawodników Plusligi. Kolejnym punktem obchodów była dzisiejsza gala w Teatrze Miejskim. W sobotę, 3 czerwca rozegrany zostanie okolicznościowy turniej kadetów, a świętowanie zakończy siatkarski bal.

Słowo “dziękuję” padało dzisiaj szczególnie często. Działacze klubu dziękowali zawodnikom, sponsorom i gościom. Ci z kolei dziękowali działaczom za determinację i wytrwałość w prowadzeniu Spartakusa.

Obecna na gali wicemarszałek Iwona Krawczyk gratulowała sukcesów: – Urodziłam się w Jaworze i nawet nie śniło mi się, że po tylu latach spotkam tu tylu ludzi, którzy tak samo jak ja kochają siatkówkę, mają pasję a do tego cały czas tworzą. Życzę wszystkim, żeby ta pasja i miłość do piłki siatkowej budowały markę Jawora – mówiła.

– Spartakus to chwile zwycięstw na boisku, ale także wielka radość dla miasta. Pan Aleksander Śliwka nie jest zawodnikiem tylko kadry narodowej. To człowiek-instytucja, który na wiele lat będzie drogowskazem dla młodych zawodników. Już za nim podążają następni – stwierdził burmistrz Emilian Bera.

Dzisiejsza gala nie była jednak tylko maratonem przemówień. Przygotowana została też prezentacja dorobku Klubu, wspominająca zawodników, trenerów i fizjoterapeutów. Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego przygotowała występy kabaretowe, tancerze z KDance Studio dali popis swoich umiejętności, a po części oficjalnej był czas na wspomnienia, kawę i urodzinowy tort.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..