Śmiertelny wypadek koło Chocianowa (FOTO)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na drodze powiatowej pomiędzy Chocianowem a Nową Kuźnią. Na miejscu zginął 62-letni kierowca seata. Pojazd zderzył się z citroenem, którym kierował 32-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego. Mężczyzna był pijany. 

Do zdarzenia doszło na granicy powiatów polkowickiego i bolesławieckiego. – Wstępne ustąpienia policjantów wskazują, że 32-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z seatem kierowanym przez 62-letniego mieszkańca powiatu polkowickiego, który zginął na miejscu – informuje sierżant sztabowy Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Badanie alkomatem wykazało 0,75 promila alkoholu w organizmie 32-latka. Mężczyzna z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Obecnie na miejscu trwają czynności wyjaśniające z udziałem policji oraz prokuratury. Na czas działań służb droga między Chocianowem a Nową Kuźnia jest całkowicie zablokowana.

Fot. KPP w Polkowicach

Dodaj komentarz

*

code