Opublikowany: pon, Lut 24th, 2020

Śmierć na drodze. Nie żyje 22-letnia druhna OSP

Fot. Kazimierz Marczewski, portal bolec.info

22-letnia kobieta zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielne popołudnie na drodze pomiędzy Kliczkowem a Bolesławcem. Zmarła była druhną Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodźcu (powiat złotoryjski).

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadzony przez 22-latkę peugeot z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i prawdopodobnie dachował. Auto wylądowało w rowie, a kierująca wypadła z pojazdu na zewnątrz. Jej ciało zostało znalezione po drugiej stronie jezdni. Kobietę próbowali reanimować najpierw pasażerowie innego pojazdu, a następnie ratownicy medyczni. Niestety bez skutku…

Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja oraz prokuratura. Na czas działań służb ratunkowych droga była całkowicie zablokowana.

Dowiedzieliśmy się, że zmarła była druhną OSP Grodziec, a od ubiegłego roku służyła również w pobliskiej jednostce OSP Zagrodno.

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..