Opublikowany: czw, Cze 4th, 2020

Słowianka zaprasza od 6. czerwca (FOTO, WIDEO)

Jaworski Ośrodek Sportu i Rekreacji od 6. czerwca otwiera Słowiankę. Po trzech miesiącach przerwy amatorzy pływania znowu będą mogli korzystać z obiektu. Obowiązywać będą jednak obostrzenia i nowy, tymczasowy regulamin.

Przed wejściem obowiązywać będzie dezynfekcja rąk, następnie staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. W jednym czasie na terenie obiektu będzie mogło przebywać max. 40 osób. Złe samopoczucie, podwyższona temperatura i inne objawy infekcji eliminują możliwość wejścia na teren obiektu. Z jednego toru do pływania mogą korzystać 4 osoby jednocześnie. Osoby stojące w kolejkach będą musiały zachować dystans 2 m na pływalni, w szatni, przebieralni, przy natrysków, i brodzika. Konieczne będzie noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni. To tylko podstawowe obostrzenia w regulaminie. Szczegółowy wykaz dostępny jest na Słowiance i stronach internetowych obiektu.

– Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podległych organowi prowadzącemu Gminy Jawor. Osoby te mają wstęp bezpłatny w dni robocze do godz. 17.00 do końca czerwca za okazaniem karty wstępu lub legitymacji szkolnej – mówi dyrektor jaworskiego OSiR, Robert Matkowski.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..