Opublikowany: nie, Gru 23rd, 2018

Ślisko i niebezpiecznie (FOTO, WIDEO)

Spory ruch na drodze, warunki atmosferyczne oraz brak ostrożności mogą być przyczyną kolizji i stłuczek. Przekonał się o tym kierowca BMW, który na prostym odcinku drogi ze sporą prędkością zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w sobotę na trasie z Jawora do Snowidzy.

Prawdopodobnie nieuwaga była przyczyną, że auto „złapało pobocze”. Pojazd uderzył w drzewo, następnie w kolejne drzewo i zatrzymał się z powrotem na jezdni. W wyniku zdarzenia nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń:

– Na szczęście nie było w tym momencie innych uczestników ruchu w tym miejscu – komentowali strażacy z JRG Jawor.

Do zdarzenia zadysponowano także jaworskich medyków. Mocno zniszczone zostało auto i z pewnością nie będzie się nadawało do dalszego użytkowania. Przez kilkadziesiąt minut droga była zamknięta dla ruchu i obowiązywały objazdy. Szczegółowe przyczyny zdarzenia ustala policja.

  – Kierujący pojazdem był trzeźwy – powiedzieli nam funkcjonariusze z KPP Jawor.

Materiał foto:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..