Opublikowany: pt, Sie 30th, 2019

Śledczy badają przyczyny wypadku na torach

Policja i prokuratura wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, w którym zginęła młoda kobieta. Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 5:00 nieopodal przejazdu kolejowego przy ul. Legnickiej.

Policja potwierdza, że w wypadku śmierć poniosła 24-letnia mieszkanka Lubina, pochodząca z województwa wielkopolskiego. Wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia zajmują się śledczy.

– Prokuratura prowadzi postępowanie z artykułu 155. KK, to jest nieumyślnego spowodowania śmierci. Na poniedziałek zaplanowana jest sekcja zwłok kobiety. Zabezpieczyliśmy nagrania z monitoringu m.in. z pociągu. Trwają czynności wyjaśniające i na ten moment nie możemy powiedzieć nic więcej na temat tego tragicznego wypadku – wyjaśnia Magdalena Serafin, prokurator rejonowy w Lubina.

W związku z wypadkiem wstrzymany był ruch na trasie kolejowej z Lubina do Legnicy. Przez ten czas funkcjonowała autobusowa komunikacja zastępcza.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..