Opublikowany: sob, Wrz 21st, 2019

Skradzione auto ukryli w „dziupli”

Mercedes został skradziony na terenie powiatu jaworskiego, a odnaleźli go w tzw. dziupli tamtejsi policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Kamiennej Góry. Dwie zatrzymane w tej sprawie osoby trafiły do aresztu tymczasowego.  

Auto o wartości ponad 50 tysięcy złotych zostało skradzione w połowie września. Jak się okazało, samochód był ukryty w tzw. dziupli na terenie jednej z miejscowości niedaleko Kamiennej Góry.

– Oprócz odzyskania pojazdu kryminalni zatrzymali również dwie osoby, które przebywały na terenie posesji, gdzie był ukryty mercedes – informuje kom. Łukasz Kubiś, oficer prasowy KPP w Jaworze. – Jak się później okazało, byli to sprawcy kradzieży tego samochodu.

Zatrzymani to 40-letnia mieszkanka Legnicy i 36-letni mieszkaniec Jawora. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono im zarzuty, a decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie tymczasowym. Policjanci ustalają też, czy zatrzymani nie mają związku z innymi przestępstwami. Grozi im do 10 lat więzienia.

Fot. KPP Jawor

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..