Skorzystaj z bezpłatnych kursów

Nie radzisz sobie z komputerem i chciałbyś poznać jego podstawy? A może interesuje cię nauka języka obcego? Skorzystaj z ciekawej oferty przegotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Złotoryi i zapisz się na jeden z bezpłatnych kursów.

„Z komputerem na ty” to bezpłatny kurs z zakresu podstaw komputerowych skierowany dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia. Zajęcia prowadzone będą od lutego do kwietnia. Zapisywać się można w czytelni MBP w Złotoryi. Należy się spieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Placówka organizuje również darmowe kursy on-line nauki języków obcych. Do wyboru jest język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski oraz angielski biznesowy. Można z nich skorzystać na komputerze i urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Uczestnicy mogą się więc uczyć samodzielnie zarówno w bibliotece jak i w domu. Bezpłatne kody aktywacyjne można odbierać w czytelni biblioteki. Ich ilość jest jednak ograniczona, więc i w tym przypadku warto się pospieszyć. Kody będą aktywne do 3 lipca 2018 roku.

Dodaj komentarz