Opublikowany: śr, Wrz 2nd, 2020

Skoda uderzyła w słup energetyczny. Kierowca był pijany (FOTO, WIDEO)

Zniszczone auto i słup energetyczny – to efekt jazdy osobowej skody, która wpadła w poślizg i uderzyła w przeszkodę na ul. Sienkiewicza w Bolkowie. Wszystko na oczach przechodniów, którzy widząc oddalającego się z miejsca kolizji mężczyznę wezwali policję. Jak się okazało kierowca oprócz narobienia szkód miał inne powody do ucieczki.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21. Na szczęście na ul. Sienkiewicza nie ma o tej porze wielu przechodniów. Rozpędzony pojazd wpadł w poślizg, wjechał na chodnik, uderzył w słup energetyczny, który zerwał trakcje niskiego napięcia. Z rozbitego samochody wysiadł mężczyzna, przepchał kilkanaście metrów wrak pojazdu w krzaki i oddalił się w kierunku miejscowości Sady. Wezwani na miejsce funkcjonariusze szybko namierzyli i zatrzymali zbiega. Nie potrzebował on pomocy medycznej. Po wykonaniu badania trzeźwości okazało się, że 58-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego miał wynik ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca został zatrzymany do dyspozycji prokuratury z Kamiennej Góry. Awaria prądu okazała się poważna. Mieszkańcy ul. Sienkiewicza spędzili noc bez energii elektrycznej.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..