Siatkarze zaczynają okres sparingowy!

2 września rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu zespołu Cuprum Lubin. Po blisko trzech tygodniach ciężkich treningów przyszedł czas na pierwsze sparingi.

Po ponad dwóch tygodniach zajęć w hali, siłowni i na boisku do siatkówki plażowej „Miedziowa” drużyna przystąpi do pierwszych gier kontrolnych. Od początku przygotowań do dyspozycji trenera Marcelo Fronckowiaka pozostaje 12 zawodników. Na treningach brakuje reprezentantów: Portugalczyka – Miguela Tavaresa i Białorusina – Maksima Morozau, a także członków sztabu szkoleniowego –  Mateusza Kowalika (kadra Słowacji), Rainera Vasilljeva (kadra Estonii).

Pierwszy sprawdzian Cuprum Lubin odbędzie się w Legnicy podczas dwudniowego Turnieju o Puchar Prezydenta Legnicy. Udział w nim wezmą zespoły Jastrzębskiego Węgla, Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice.

Mecze będą rozgrywane w Hali OSiR przy ul. Lotnicza 52 w Legnicy. W dniach 21/22 września (sobota/niedziela). „Miedziowy” zespół swój pierwszy pojedynek rozegra w sobotę o godz. 15.00, a rywalami w tej potyczce będą zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. Drugą parę stworzą drużyny Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice.

W niedzielę odbędą się mecze rozstrzygające ostateczną klasyfikację. Pojedynek o III miejsce rozpocznie się o godz. 13.00, a o I miejsce 40 minut po zakończeniu pierwszego pojedynku.

 

Dodaj komentarz

*

code