Siatkarze ugrali jednego seta

„Miedziowe Lisy” nie zdołały wywalczyć w Olsztynie choćby jednego punktu. W konfrontacji z siatkarzami Paolo Montagnaniego przegrali 3:1.

W początkowej fazie meczu to goście wiedli prym na boisku Hali Urania, natomiast z czasem gospodarze odrobili straty i spotkanie wyrównało się. Ostatecznie podopieczni Marcelo Fronckowiaka wygrali 29:31. W drugim secie zespół Paolo Montagnaniego poczuł wiatr w żagle i wygrał zdecydowanie 25:16. Gospodarze szli za ciosem. Kolejny set to także ich dominacja i zwycięstwo 25:20. Jak się okazało, mecz zakończył się w czwartym secie, gdzie olsztynianie wygrali 25:15 i cały mecz 3:1. Dla Cuprum Lubin najwięcej punktów zdobył atakujący Jakub Ziobrowski, a miał ich 21. Tyle samo w ekipie gospodarzy wywalczył Jan Hadrava.