Opublikowany: czw, Cze 18th, 2020

Seat skasowany, kierowca wyszedł cało (FOTO, WIDEO)

Na trasie Jawor – Złotoryja seat dachował i uderzył w drzewo. Po chwili ze zmiażdżonego auta wydostał się o własnych siłach kierowca. Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe.

Kierujący, 29-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego miał ogromne szczęście. Zanim pojazd uderzył w drzewo jechał po przydrożnym rowie i kierowcę zsunęło pod kierownicę. To uchroniło go od zmiażdżenia. Dach seata załamał się na drzewie i dotykał przednich siedzeń. Poszkodowany był poobijany i miał zadrapania, pomocy udzielono mu w karetce ZRM.

Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawca zdarzenia był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Wrak seata trafił na policyjny parking, a sprawa trafi na wokandę jaworskiego Sądu z wnioskiem o ukaranie. Przez kilkadziesiąt minut ruch na DW365 w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..