Opublikowany: pon, Maj 25th, 2020

Sąsiedzi zza miedzy czekają na pierwszy mecz

Już niebawem piłkarze Górnika Polkowice wybiegną na mecz ligowy z Legionovią Legionowo. Do tego czasu zielono-czarni muszą szlifować formę aby być przygotowani do ligi na 100 procent.

Pierwszy trening w dużej grupie wywołał wśród piłkarzy wielkie emocje. Wszyscy czekali na tą chwilę, kiedy będą mogli razem trenować.

– Badania na obecność Coviod- 19 przebiegły bardzo sprawnie. Wynik wszystkich piłkarzy był negatywny, czyli pozytywny. Wszyscy po miesięcznej przerwie wrócili do zajęć zdrowi. Nikt nie narzeka na urazy – mówi trener odnowy biologicznej, Piotr Faltyński. Przed nami ciężki okres pracy, bo natężenie spotkań w tak krótkim czasie będzie wymagało dużych obciążeń. Jestem przekonany, że zawodnicy poradzą siebie z tym i ominą ich drobne urazy mięśniowe.

– Cieszymy się, że wszyscy są zdrowi. Teraz możemy wrócić do treningów zespołowych – mówi był zawodnik „Miedziowych”, a obecnie trener Górnika Polkowice, Enkeleid Dobi. Pierwszy mecz polkowiczanie zagrają już 3 czerwca. – Nie podchodzimy do tego w ten sposób, że pozostało nam mało czasu na przygotowania. Cieszymy się, że wracamy do tego, co jest naszą pasją – dodaje trener.

Górnik Polkowice / MISZ / Fot. Tomasz Szulc

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..