Opublikowany: sob, Paź 26th, 2019

Samochód z narkotykami

Trzyletnia odsiadka grozi mężczyznom, których policjanci zatrzymali z narkotykami po kontroli drogowej. Jak się okazało, mieli przy sobie metamfetaminę.

Złotoryjscy policjanci w trakcie patrolowania miasta postanowili zatrzymać do kontroli samochód osobowy, którym jechały trzy osoby.

– Podczas sprawdzenia wnętrza pojazdu i odzieży znajdujących się w nim osób, policjanci ujawnili narkotyki. Badanie narkotestem wskazało, że była to metamfetamina. Do sprawy zostali zatrzymani pasażerowie pojazdu w wieku 30 i 37-lat, którzy usłyszeli zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Starszy z nich trafił już do zakładu karnego. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Złotoryi w celu odbycia zastępczej kary aresztu za nieopłacone grzywny – informuje st. sierż Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi.

O dalszym losie mężczyzn niebawem zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..