Opublikowany: wt, Kwi 14th, 2020

Samochód spłonął, postępowania nie będzie

Fot. Czytelnik? Samochód został szybko uprzątnięty przez właściciela

Lubińscy policjanci nie będą wyjaśniać jak doszło do pożaru samochodu, który spłonął w święta przy ulicy Staszica. Powód? Nie życzy sobie tego sam właściciel pojazdu.

Pożar wybuchł tuż przed godziną pierwszą w nocy z soboty na niedzielę. O palącym się samochodzie lubińskich strażaków powiadomił jeden z mieszkańców. Volkswagen passat spłonął doszczętnie.

Policyjne postępowanie wyjaśniające – w takim przypadku – prowadzone jest na wniosek właściciela. Taki jednak nie wpłynął do lubińskiej komendy, ponieważ właściciel pojazdu – 36-letni lubinianin – oświadczył, że doszło do samozapłonu. Jest to jego własność prywatna, więc tutaj kończy się rola policji.

Tymczasem – zdaniem strażaków, którzy brali udział w gaszeniu pojazdu – prawdopodobnie doszło do podpalenia, ponieważ auto równocześnie zaczęło płonąć z przodu i z tyłu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..