Opublikowany: śr, Maj 22nd, 2019

Samochód na płocie, kierowca w szpitalu

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w Łaźnikach koło Złotoryi. Samochód osobowy wypadł z jezdni i z dużą siłą uderzył w przydrożne ogrodzenie. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala. 

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego jednostki kierowania złotoryjskiej komendy PSP o godz. 13.50. Na miejsce natychmiast przybyły trzy zastępy miejscowej jednostki ratowniczo-raśniczej, ochotnicy z pobliskich Prusic, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

W wypadku udział brał jeden pojazd, którym podróżowały cztery osoby. Samochód z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w przydrożne ogrodzenie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym wraz z obecnym na miejscu zespołem ratownictwa medycznego, wsparciu psychologicznym, a także odłączeniu akumulatora w uszkodzonym aucie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Był to kierowca, który z urazami głowy i pleców został przetransportowany do szpitala. Przyczyny wypadku bada złotoryjska policja.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..