Opublikowany: pt, Lis 15th, 2019

Samobójstwo na torach przy Legnickiej

Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła swoje czynności w związku z wypadkiem w okolicach przejazdu kolejowego przy ul. Legnickiej. Młoda kobieta zdaniem śledczych popełniła samobójstwo. Do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec sierpnia.

Do potrącenia kobiety przez pociąg doszło 29 sierpniaW wypadku śmierć poniosła 24-letnia mieszkanka Lubina, pochodząca z województwa wielkopolskiego. Wszystko wskazuje na to, że doszło do samobójstwa, choć kobieta leżała nieruchomo na torach i nie próbowała uciekać.

– Zakończyliśmy postępowanie w tej sprawie i zostało ono umorzone z braku znamion czynu zabronionego. Nie stwierdziliśmy przy tym zdarzeniu udziału osób trzecich. Potwierdził to także zabezpieczony w sprawie monitoring. Kobieta sama położyła się na torach – wyjaśnia Magdalena Serafin, Prokurator Rejonowy w Lubinie.

Maszynista na miejscu został przebadany na zawartość alkoholu – był trzeźwy.

– Nie było szans na uniknięcie tego wypadku. Gdy tylko maszynista zobaczył kobietę zaczął hamować, ale zatrzymanie pociągu na czas było niemożliwe – dodaje prokurator.

Bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety był uraz wielonarządowy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..