Opublikowany: śr, Maj 29th, 2019

SAG pod rękę z LSSE

Strefa Aktywności Gospodarczej w Ścinawie będzie promowana przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Ma to ułatwić przekonanie inwestorów do ulokowania swoich zakładów właśnie tutaj.

Ścinawska strefa znajdzie się w ofercie terenów inwestycyjnych prezentowanej przez LSSE. Gwarantuje to porozumienie podpisane przez burmistrza Ścinawy i zarząd strefy legnickiej.

Obszar SAG to około 17 hektarów terenów położonych blisko drogi krajowej nr 36 oraz bocznicy kolejowej, połączonej z jedną z najważniejszych linii kolejowych w Polsce – z Wrocławia do Szczecina. Wkrótce ścinawscy radni zajmą się projektem uchwały, która zapewni pakiet ulg i zwolnień dla przedsiębiorców zainteresowanych inwestowaniem tutaj.

– Cieszę się, że Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wzięła nas pod swoje skrzydła. Dzięki nawiązanej współpracy będziemy mogli ze swoją ofertą dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych inwestorów. Strefa Aktywności Gospodarczej w Ścinawie ma być ważnym trybem, który w perspektywie napędzi rozwój całej gminy, więc tym bardziej zależało nam na nawiązaniu współpracy z LSSE, posiadającą wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu, późniejszym wspieraniu inwestorów i rozwijaniu projektów – komentuje burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła.

Dzięki współpracy z LSSE SAG zostanie wpisana do Bazy Ofert Inwestycyjnych INWESTOR, w której ścinawski samorząd będzie mógł samodzielnie zamieszczać oferty terenów przeznaczonych pod inwestycje.

źródło: materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..