Opublikowany: śr, Sie 28th, 2019

SAG chce się uczyć od głogowian

Fot. D. Jęczmionka

Przedstawiciele Strefy Aktywności Gospodarczej w Legnicy gościli w Miejskiej Strefie Biznesu w Głogowie, by poznać tajniki jej funkcjonowania. Z wizytą za miedzę wybrała się m.in. prezes legnickiej spółki Magdalena Ryglicka.

Jak informuje serwis głogowskiego magistratu, goście z Legnicy spotkali się z przedstawicielem MSB oraz urzędu miasta. Słuchali m.in. o zasadach funkcjonowania, działalności czy o tym, które rozwiązania sprawdziły się w praktyce, a także – z kim współpracuje głogowska Strefa.

– Przyjechaliśmy zobaczyć jak Miejska Strefa Biznesu funkcjonuje w Głogowie, bo my dopiero zaczynamy działać w Legnicy i chcemy wiedzieć, od czego zacząć – wyjaśnia prezes Magdalena Ryglicka na łamach internetowej strony UM Głogów.

Przypomnijmy, że Ryglicka jest szefem SAG od sześciu miesięcy. Wcześniej była m.in. prezesem Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Legnickim Polu, a od lutego 2018 r. pełniła funkcję zastępcy wójta tamtejszej gminy. Na stanowisku w Strefie Aktywności Gospodarczej zastąpiła wieloletniego prezesa Zbigniewa Czechowskiego.

Jak relacjonują urzędnicy z Głogowa, przedstawiciele Miejskiej Strefy Biznesu przedstawili legniczanom podsumowanie działalności. Głogowska Strefa niebawem będzie świętować pierwszy rok swojego istnienia.

Fot. D. Jęczmionka

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..