Opublikowany: pon, Lis 4th, 2019

Rzecznik przypomni o prawach konsumenta

Miejski rzecznik konsumentów w Legnicy zaprasza na kolejne spotkania z mieszkańcami. Tym razem dwukrotnie spotka się z zainteresowanymi w Legnicy, a także w Legnickim Polu i Chojnowie.

Najbliższe spotkania z Tomaszem Strojkiem ruszą już 18 listopada. Najpierw rzecznik udzieli bezpłatnych porad w zakresie ochrony konsumenckiej w Legnicy (Galeria Piastów, II piętro, od godz. 11 oraz Centrum Integracji Społecznej, ul. Kościelna, od godz. 11 – 8 i 29 bm.), a później spotka się z mieszkańcami podlegnickich gmin – 15 listopada w Legnickim Polu (GOPS, od godz. 12), 25 listopada – w Chojnowie (Urząd Gminy, od godz. 12).

Na spotkania z rzecznikiem konsumentów warto zabrać ze sobą wszystkie istotne w sprawie dokumenty, np. paragon, fakturę, zamówienie, umowę, regulamin, złożone reklamacje, prowadzoną z przedsiębiorcą korespondencję, a jeśli to możliwe, także przedmiot, o który toczy się spór.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..